Cariere 2018-02-13T09:01:52+00:00

Dorim sa ne extindem domeniul de activitate , iar asta presupune recrutarea unui nou personal! Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, ne poti contacta la urmatoarele adrese de email : kozalbaca@gmail.com, elena.asaftei91@yahoo.com sau la numerele de telefon : 0747666121/0754706995.

Candidatul ideal

1. Ai excelente abilități de comunicare, negociere, insistență și convingere;
2. Ești orientat spre realizarea obiectivelor de vânzare și ai abilități de organizare și planificare;
3. Deții permis de conducere cat. B (condiție obligatorie);

Descrierea jobului

1. Vânzarea produselor către clienți, ținând cont de realizarea planului de vânzări;
2. Ofertarea, negocierea și semnarea contractelor;
3. Administrarea portofoliului existent de clienți și menținerea relațiilor cu aceștia;
4. Identificarea nevoilor clienților și oferirea soluțiilor optime;
5. Promovarea continuă a produselor companiei;
6. Realizarea rapoartelor și analizelor privind activitatea desfășurată.

Descrierea companiei

SC AUTOMOTIVE ALBACA SRL activează în domeniul confectiilor textile de înaltă calitate și prestigiu , avand la
dispozitie hala de 1300 mp in care ne desfasuram activitatea in mod constant ajungand chiar si la 200 de huse auto
pe zi. Prestarea serviciilor cum ar fi : executarea la comandă și recondiționarea tapițeriilor și a celorlalte elemente se
vor efectua în cadrul fimei noastre, în maxim 24 de ore ! Orice element executat la comandă se poate personaliza
prin broderie sau logo-uri (lipite).
Până în prezent am lucrat o varietate largă de produse textile , croite și confecționate la noi pentru diverși clienți
renumiți la nivel național cât și internațional, branduri precum Ferrari, Nania, Foppapredetti, FisherPrice și Disney .
În cadrul firmei noastre avem la dispozitie aparatură modernă (mașini de cusut automate speciale, mașini
automate de croit Lectra şi Gerber, mașină automată de brodat, prese de călcat, mașini automate de capsat și
multe altele ) , cu ajutorul cărora sporim productivitatea și calitatea produselor sau serviciilor prestate .
Un prim aspect după care ne-am creat un renume reprezintă calitatea desăvârșită în ceea ce facem , martori
sunt clienții carora le-am satisfăcut până în prezent cerințele, în special brandurile enumerate mai sus, reușind să
ne adaptăm fiecărei situații impuse de calitatea produselor și respectarea normelor în vigoare.
Efectuăm produse și prestăm servicii la comandă, iar materia primă folosită pentru confecționarea acestora
este reprezentată de cerințele fiecărui client , și anume : piele, imitație piele, material textil cașerat pe burete de la
2mm-1.5 cm și material textil simplu.
– tapiterii
– huse
– plafoane
– panouri portiere
– bord (îmbrăcat în piele)
– manșon schimbător
de viteze